Menu

5 DIY boxů na kapesníčky

Inspirace   |   15. 1. 2018   |   Autor: Izabela Nováková

Také se vám na podzim a přes zimu válí všude možně po bytě papírové kapesníčky? Vyřešily by to klasické boxy, v nichž jich je slušná zásoba, ale ty zase nevypadají moc dobře. My však pro vás máme inspiraci, jak nepěkné krabičky na tahací kapesníky proměnit v originální designové kousky.

Stará láska nerezaví

Taky jste jako malí milovali lego a není pro vás líbeznějšího zvuku než přehrabování v kostičkách? Pokud vám to jde s pletacími jehlicemi, pak je plán na sychravý večer jasný. Tenhle parádní lego box navíc upletete skoro za hubičku.

Pro chytré hlavy

Pokud patříte mezi fanoušky Teorie velkého třesku, tak jste možná na Sheldonově stolku zaznamenali tenhle originální box na kapesníky. Ať už vás tenhle seriál baví, nebo ne, takovou funkční Rubikovu kostku si můžete vyrobit docela jednoduše sami. Stačí jen polepit karton motivem hlavolamu, složit dohromady a nakonec vyříznout dno a otvor pro kapesníky.

Pro milovníky módních trendů

Máte doma oprýskanou dřevěnou, plechovou nebo plastovou krabičku a nevíte co s ní? Vyřízněte do ní otvor a polepte ji tapetou! Sáhněte třeba po lesklém metalickém odstínu a vyrobte si parádní a luxusně vyhlížející měděnou designovku.

Inspirace ze Skandinávie

Další způsob, jak oživit zašlé dřevěné boxy na kapesníky, je natřít je jednoduše bílou barvou a pak už popustit uzdu fantazii a zajímavě je pomalovat. Můžete část přestříkat zlatým sprejem jako autor tohoto nápadu nebo je třeba polepit washi páskami.

Když kýč, tak pořádný

Pokud máte rádi všechno, co se třpytí, pak by vám doma neměl chybět tenhle barbie kousek. Obyčejný dřevěný box stačí natřít růžovou barvou a polepit kamínky. A čím blýskavější a barevnější, tím lepší!

Foto: Etsy.com, Melissating.com, Nordiskinterior.co, Shelterness.com,  Thecraftedlife.com

Izabela Nováková

Izabela Nováková, Má ráda městskou architekturu a pivo stejně jako osobité lidi a byty.

Žiju vším tvořivým, od designu, módy až po psaní. Baví mě městská architektura, lidské příběhy i jen tak koukat na svět kolem sebe a upíjet u toho své oblíbené pivo. Mám ráda osobité interiéry, které jsou dokonalým odrazem lidí, kteří v nich žijí.