Menu

5 způsobů, jak stylově skladovat módu

Inspirace   |   21. 9. 2016   |   Autor: Rudolf Král

Zavřít šatstvo do skříně je vlastně docela nuda. Když už jste si dali takovou práci s jeho výběrem, proč ho v interiéru pěkně nevystavit. Přinášíme vám pár nápadů, jak na to.

_Moda

Obláčková ramínka

Drátěná ramínka ve tvaru obláčků zavěšená přímo na stěně vypadají perfektně. Když na nich nic nevisí, fungují jako samostatná dekorace, jinak krásně zvýrazní vaše oblečení a díky oblým tvarům vám na něm nevytahají ramena.

Líbí se vám netradiční uskladnění oblečení? Podívejte se jak se dá bydlet úplně bez nábytku. 

_moda2

Věšák udělaný z větve, nebo stromový stojan na oblečení

V obchodních centrech s nábytkem je to sice taky divočina, vy ale radši vyrazte do lesa a „ulovte“ si tam nějakou pěknou větev. Mimochodem, pokud najdete nějakou košatější, berte ji též. Podobné větve totiž skvěle fungují třeba jako nástěnky na fotky nebo na menší obrázky!

Pokud se do lesa bojíte, nebo jste tam nenašli tu správnou větev, zkuste tenhle designový věšák. Nedávejte ho ale do předsíně, raději mu vyhraďte nějaké dobře viditelné místo třeba v obýváku. Uvidíte, jak dobře se tam bude vyjímat.

_moda4

Vyklápěcí stylový věšák

Vyklápěcí věšák je další zajímavá designovka, která v sobě snoubí originalitu a praktičnost. Jeho tvar si sami změníte podle toho, které stupínky vyklopíte a kolik prádla na něj navěsíte, hodí se výborně do bytů, kde zápasíte s místem.

Pověste si ze stropu provazy nebo šňůrky a připevněte na ně háčky. Čím víc jich bude, tím víc místa ušetříte. Je to bezkonkurenčně nejlevnější, nejméně pracná a zatím hodně neokoukaná varianta, jak si doma stylově skladovat módu.

Foto: luvocracy.com, feedly.com, 1ofa100.com, standaard.be ,design-milk.com

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.