Menu

7 originálních DIY držáků na tablet

Inspirace   |   17. 7. 2017   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Za těch pár let, co jsou tablety na trhu, se staly oblíbenými společníky mnohých z nás. Pokud také patříte mezi ty, kteří nedají bez tabletu ani ránu, asi řešíte, jak jej prakticky uložit, aby na něj bylo dobře vidět, i když ležíte v posteli, vaříte v kuchyni nebo si právě dáváte koupel.

držák na tablet

Funkční i efektní spojení současnosti a retra

Rám ze starého televizoru či rádia, které se dávno odebraly do elektronického důchodu, vám výborně poslouží jako stylový a stabilní stojan na tablet.

držák na tablet

Parádní kombinace dřeva a kovu

Jednoduchý dřevěný rámeček, který se dá rozložit jako stojan, vynikne hlavně ve skandinávsky koncipovaných interiérech. Navíc na něm můžete tablet polohovat, takže dobře uvidíte na display z jakéhokoli úhlu.

držák na tablet

Pohovění jako v bavlnce

Šikovné švadlenky si mohou pro svůj tablet samy ušít pohodlný polštářek. Díky tomu už vaše chytré zařízení neutrpí nikde žádný šrám.

držák na tablet

Romantika jedenadvacátého století

Svíčky, vínko, oblíbený film, pěna až po krk, prostě pohoda a relax ve voňavé lázni. To bychom si také dali líbit.

držák na tablet

Tablet mezi trubkami

Tento stojánek z měděných instalačních trubek nejlépe funguje na rovných plochách. Díky němu si můžete podle internetu uvařit či upéct lecjakou dobrotu, aniž byste museli pátrat po receptech v kuchařkách.

držák na tablet

Stojan šitý na míru

Šikovné švadlenky si snadno poradí i s tímto šitým stojánkem. Na něm tabletu nehrozí ani odření nebo poškrábání. Poutko umístěné ve vhodném horním rohu zajišťuje konec nabíječky, kterou tím pádem nemusíte věčně někde hledat.

držák na tablet DIY

Ready made stojan

Kuchařinky možná uvítají oporu na tablet v podobě mačkátka na vařené brambory. Tenhle retro kousek po babičce je rovnou bez jakýchkoliv úprav připraven k použití.

 

Foto: macobserver.com, imgur.com, mamiejanes.blogspot.com, gadgetsmatrix.com, doradaily.com, factotum-of-arts.com, abubblylife.com, sugarcubesandspicecake.blogspot.com.

 

 

 

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.