Menu

8 parádních kousků do interiéru z PVC trubek

Inspirace   |   17. 8. 2016   |   Autor: Dominika Zmítková

Obyčejné plastové trubky seženete za pár korun v každých stavebninách. Ptáte se, proč byste to dělali, když nic nestavíte? Tak se podívejte na osm příkladů, jak si z PVC trubek vyrobit parádní věci do bytu.

_pvc1

Botník z trubek

Botník jako z designérské dílny

Bílá široká trubka nařezaná na válce stejné délky vyskládané na sebe vypadá prostě parádně. Pokud se vám podaří udělat hladké rovné řezy, bude tenhle originální botník vypadat jako koupený v nějakém hodně drahém designovém obchodě.

_pvc2

Úložný prostor pro fén a stěna vedle toalety

V koupelně to trubkám sluší

Docela nás překvapilo, kolika různými způsoby se dají trubky využít v koupelně. Nejvíc se nám ale líbil osobitý držák na fén a kulmu a efektní stěna mezi záchodem a sprchovým koutem.

 

_pvc3

Bylinková zahrada

Zahrada do výšky

Jestli rádi na balkoně pěstujete všemožné bylinky a rostlinky, přijdou vám určitě vhod tyhle záhonky z trubek. Můžete si z nich klidně vyrobit celou prostorově úspornou zahradu, kterou vyženete pořádně do výšky, a ušetříte tak metry, které chybí na podlahové ploše.

_pvc4

Úložné prostory na ručníky

Trubka trčí ze stěny

Hodně zábavné jsou poličky z trubek, které působí, jako kdyby koukaly ze zdi. Vypadají perfektně v koupelně, v předsíni i v dětském pokojíčku. Pokud se vám nebude líbit nadčasová a elegantní bílá, můžete si je zkusit různě nabarvit.

Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

Chci vědět víc...
Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !
_pvc5

Ozdobný rám zrcadla

Rám zrcadla i stojan na víno

Jestli si potrpíte na precizní prácičku se spoustou řezání a skládání, nakupte úzkou trubku a udělejte si z ní dekorativní obložení jednoduchého zrcadla. Pokud vás na takovou piplačku neužije, mohl by se vám líbit jednoduchý a pěkný stojan na víno.

_pvc6

Zlaté vázy

Superluxusní zlatá váza

Jednoduchost tvarů v kombinaci s okázalým zlatem a dovnitř čerstvé řezané květiny, to je prostě luxusní záležitost. Co na tom, že ty úžasné zlaté vázy jsou vlastně plastové trubky s přidělaným dnem olepené „zlatou“ potravinovou fólií?

Foto: homesthetics.net, homedit.com, antasticviewpoint.com, fantasticviewpoint.com, awesomeinventions.com, diy.viralcreek.com

Dominika Zmítková

Dominika Zmítková, Dítě ze stavařské rodiny, které by jednou rádo bydlelo v bytě s vysokými stropy.

Zbožňuji umění a design, možná i proto toužím po velkém bytě s vysokými stropy. V naší rodině je spousta stavařů, proto jsem s tématikou budování, stavění a zařizování domů či bytů spjata už od dětských let. Své hnízdečko bych chtěla mít jemné, jednoduché jen s pár výraznými stylovými kousky, které díky tomu vyniknou.