Menu

8 pestrobarevných kuchyní

Inspirace   |   11. 1. 2018   |   Autor: Dominika Zmítková

Obyčejně jsou kuchyně spíše jednobarevné nebo v několika málo tlumených barvách. Že to tak dělá většina, ale vůbec neznamená, že takovou kuchyni musíte mít i vy. Ukážeme vám pár takových, kde se barev nebojí.

Kachlíčková s orientálním vzorem

Jestli potřebujete rozjasnit stěny a klasické bílé skříňky, zkuste to se vzorovanými kachlíčky, nejlépe s orientálním motivem. Spolu se stejně obloženou zdí vytvoří zábavný plastický efekt.

Geometrie v barvách duhy

Stejně tak někdy stačí přidat kuchyni na barvách pár prvky či dekoracemi. Barevné geometrické tvary dají kuchyni šmrnc, i když budou jen na proužkovaném závěsu či čtvercových kachlíčkách.

Dolaďte to barevnými židlemi

Pokud nechcete zasahovat přímo do kuchyně, můžete prostor oživit barevným nábytkem, koberečkem či dekoracemi. Zkuste třeba natřít každou židli jinou barvou, a uvidíte, jak místnost prokoukne.

Nádobí a vnitřky 

Podobnou službu jako barevné židle vám doma v kuchyni může udělat i vystavené pestrobarevné nádobí či barevnými tapetami polepené vnitřky a dna otevřených poliček.

Kuchyň ve stylu marshmallow

A na závěr jsme si nechali tu asi nejodvážnější kuchyň, v níž si budete připadat, jako kdyby vás zavřeli do cukrárny.

Foto: diys.com, interiordesire.net, inhacasa.uol.com.br, Decoratalma.blogspot.com, quational.ga, bedbathandbeyond.com, pinterest.com, justbesplendid.tumblr.com, awwsam.com

Dominika Zmítková

Dominika Zmítková, Dítě ze stavařské rodiny, které by jednou rádo bydlelo v bytě s vysokými stropy.

Zbožňuji umění a design, možná i proto toužím po velkém bytě s vysokými stropy. V naší rodině je spousta stavařů, proto jsem s tématikou budování, stavění a zařizování domů či bytů spjata už od dětských let. Své hnízdečko bych chtěla mít jemné, jednoduché jen s pár výraznými stylovými kousky, které díky tomu vyniknou.