Menu

Bláznivé bydlení pro single kluky

Inspirace   |   14. 12. 2017   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Pro někoho budou následující nápady asi bláznivé, když ale žijete single, můžete si ve svém bytě dělat, co chcete. Víte, že s partnerkou či se spolubydlícím byste se na něčem extrémně ulítlém těžko shodli, ale v bytě, kde člověk žije sám, nemusí řešit neustále nějaké kompromisy.

Klasické lůžko už vás nudí? Potřebujete mít kolem sebe hodně vzduchu a volného prostoru? Pořiďte si na spaní trampolínu. Zvlášť v letních parnech oceníte závan čerstvého vzduchu proudícího ze všech stran.

Automobiloví fanoušci to mají jednoduché. Dvě pneumatiky osadí vhodným lavorem a dvojumyvadlo je na světě! Nic vám nebrání v tom, cítit se ve své koupelně třeba jako v depu závodů formule 1.

Spaní v autě není zrovna nejpohodlnější, ale když si do ložnice pořídíte kastli z dodávky a na korbu dáte pohodlnou matraci, bude to jiná káva. Máte-li kámoše automechanika, určitě nebude problém něco podobného sehnat.

Pořádáte často pánské jízdy? Určitě tedy nebude na škodu mít doma originální bar s „čepovaným“ koňakem nebo whisky! Rozparádění hosté určitě ocení možnost připravovat si své drinky sami.

Sbírku pivních lahví nehodláte oželet? Pak si z ní vyrobte chlapácký ukazatel času. Tyhle hodiny budou ukazovat vždycky ten správný čas, tedy čas vyrazit na pivo.

Zdají se vám zbytečné a poněkud předražené investice do náhradních dílů starého auta? Tak už ho neopravujte! Rozřežte ho na části a udělejte si z něj doma příjemné posezení.

Máte rádi basketbal? Tak si udělejte radost a nainstalujte si do pokoje kousek hřiště. Jakmile dohrajete, vše jednoduše uklidíte do skříňky. Nikdo ani nepozná, že ve vás dříme touha stát se šampionem.

Pokud ve vás vzbuzují libé pocity převodovky, ozubená kola a další technické prvky, můžete si domů pořídit tuhle parádní barovou stoličku z pístového motoru, nebo si udělat originální stojánek na zubní kartáčky.

Foto: diyprojects.com, brit.co, marabeel.blogspot.com, foxontherun.tumblr.com, dioyjoy.com, covenantnetworksupport.com, pinterest.com, renotalk.com, geekalerts.com

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.