Menu

Co vám příbuzní a kamarádi přinesou do prvního bytu

Inspirace   |   26. 12. 2014   |   Autor: Rudolf Král

Seženete si první byt, těšíte se na kolaudační večírek, sezvete známé a pak se nestačíte divit. Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších darů, které vám do kvartýru přinesou.

dárky do bytu

1// Kávová souprava 4x

Čtyřmi kousky do prvního bytu to nemusí končit. Úžasnou příležitostí jsou narozeniny, svátky nebo Vánoce. A pozor také na výprodeje.

2// Kukačkové hodiny 2x

Naštěstí jsou dost drahé, ale i tak se vždy může najít někdo, kdo se jich bude chtít zbavit a jinému jimi udělat radost.

Teď asi budete potřebovat nové úložné prostory. Máme 4 triky, kde je v bytě najdete.

3// Kožešinová předložka 2x

Vypadá úchvatně a mile. Že se pořád shrnuje, překáží a motá pod nohama, tomu může uvěřit jen ten, kdo to sám zakusil.

4// Bambusová zvonkohra 5x

Jedno bambusové zvonění ve větru se může líbit, protože navozuje pozitivní atmosféru. Ale čeho je moc, toho je příliš. Bacha, ten kdo svou zkušenost nemá, pokládá tohle exotické zařízení za skvělý dar.

5// Vysavač 6x

Naštěstí je vysavač praktickou, využitelnou věcí. Ale co dělat, když už jste vybavili svůj byt, rodiče a chalupu a pořád nejste u konce?

6// Stojan na víno 8x

Stačilo se neopatrně zmínit a už jich máte v novém bytě osm. A to si můžete jen blahopřát, že u toho neopatrného výroku nebyli všichni vaši kamarádi a přátelé.

7// Pánev 5x

Dobrá pánev se samozřejmě hodí, ale když jich máte pět stejné velikosti, nechce se vám kuchtit ani s jednou.

Chcete se nevítaných pokladů zbavit? Víme, jak si doma udělat pořádek jednou provždy.

8// Souprava na fondy 3x

Některé vypadají překrásně. Aspoň jednu soupravu si nechte. A po takových pěti, šesti, sedmi letech si spočítejte, kolikrát jste si díky ní udělali krásný večer.

9// Vycpaný krocan 1x

Skvělý a vítaný dar. Můžete jej totiž okamžitě darovat sami někomu dalšímu. Na Kamila přitom zapomeňte, ten už dostal svatebním darem nádherné v keramice vyvedené lovecké psy.

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.