Menu

Pusťte si domů jaro

Inspirace   |   27. 4. 2016   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Užívejte si probouzející se přírodu a přes nejrůznější dekorace od prostřeného stolu přes rašící větve stromů ve vázách až po květinovou louku visící na zdi pokoje si ji přeneste i do svého interiéru. Uvidíte, že se vám hned zvedne nálada.

_Jaro_1

Porcelánová louka

Tahle dekorativní sestava porcelánu by klidně mohla viset i na zdi. Barevné ladění, dekor i nápad, není nic, co by se jí dalo vytknout.

_jaro2

V pastelových barvách

Subtilní designový stolek s vázami v pastelových barvách působí už sám o sobě jako hezká jarní dekorace. Když k tomu přidáte nějakou tu květinu a lísteček, bude iluze jara dokonalá.

Mít doma kus stromu

Pučící větve keřů a okrasných stromů vypadají v interiéru skvěle, zvláště pak ve spojení se stolkem z tmavého dřeva. Nezapomeňte jim v průhledné váze denně vyměnit vodu, ať vám hezky rozkvetou.

Květinová louka na zdi 

Výtvarně nadaní jedinci mohou vyzkoušet vlastnoručně namalovanou květinovou louku. Jako plátno postačí kus prostěradla, dál už je to jen na vaší invenci a kreativitě.

_Jaro_5

Květy ozdobí i industriál

Málokoho by asi napadlo, že si může industriální styl rozumět s jarní romantikou, ale v tomhle případě to vyšlo. Na bílo natřené přiznané cihly na zdi dají vyniknout zajímavě tvarovaným barevným lahvím.

_jaro1

Jde to také bez barev

V bílé je čistota a svěžest zároveň, takže si klidně můžete vystačit jen s něžnými bílými kvítky a stejně dodáte svému bytu jarní atmosféru.

Foto: Decor8blog.com, Songbirdblog.com, Momspark.net, Frenchyfancy.com, Thislittlestreet.com, Cushandnooks.blogspot.co.nz, Natalia-w-bruklinie.blogspot.nl

 

 

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.