Menu

Kytky od potoka: na vánoční řetěz si přišijte šišky

Inspirace   |   8. 12. 2018   |   Autor: Rudolf Král

Poslední ozdoba, která se dává na vánoční stromeček, je řetěz. Pokud se chcete vyhnout blyštivé umělé hmotě, vezměte si jemnou stuhu a na ni přišijte kousky přírody.

Nakonec, domů si na svátky nemusíte pustit umělohmotné dekorace vůbec. Stačí vyjít ven a nasbírat si, co právě nabízí příroda. S tím a s pomocí pár pomůcek z hobby marketu a floristických potřeb pak vyzdobíte celý byt nebo dům. Pro inspiraci jsme si došli do Kytek od potoka – českého eko a fér zahradnictví ve Velkých Přílepech. „Řetězu ze šišek to bude slušet nejen na stromku, ale i na větvích ve váze nebo v misce,” říká Míla, která zahradnictví šéfuje. Kromě tohohle krásného řetězu si můžete udělat třeba zimní věnec bez tavicí pistole.


 

 

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.