Menu

Bydlete v LEGU

Inspirace   |   14. 11. 2016   |   Autor: Dominika Zmítková

Také jste jako malí milovali LEGO? To už ale není jen hračkou pro všechny věkové kategorie, ale díky španělské společnosti Lola Glamour je z něj i nový interiérový styl!

Postel z Lega

Dřevěná postel doplněná vzorem lega

Vkusně sladěné barvy

Pokoj s prvky lega je překvapivě barevně umírněný, nepůsobí vůbec kýčovitě. Základ interiéru tvoří přírodní dřevo, které oživují charakteristické legové obdélníčky s válcovými výstupky.

Postel z Lega

Postel s šuplíky z lega

Šikovné a vtipné řešení

Nábytek je nejen hravý, ale také praktický. Za čely ve stylu lego se totiž skrývají šuplíky se spoustou úložných prostorů.

Polička z lega

Lego design součástí poličky

Závěsná skříňka nejen do dětského pokoje

Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit světlé poličky na stěně, můžete to zkusit třeba s touhle lego skříňkou. Děti z ní budou nadšené, ale překvapivě dobře může vypadat třeba i v pracovně „dospěláka“.

Dekorace z Lega

Barevná ložnice

Ložnice jako malovaná

Další ukázka toho, že střídmě volené lego prvky mohou výborně fungovat i v místnostech dospělých. Svěží žlutozelený noční stolek i dekorace v čele postele dodávají téhle ložnici šmrnc.

Skříň z Lega

Skříň z lega

Kubismus pro 21. století

Stejně jako z lega skládají děti nejrůznější, často velmi složité stavby, tak i nábytkáři si s ním dokáží pořádně vyhrát. Některé výtvory tak trochu vypadají, jako kdyby se lego dostalo do rukou slavným českým kubistickým tvůrcům z první poloviny minulého století.

Foto: Homecrux.com, cdn.home-designing.com, Becoration.cz, entrechiquitines.com, designrulz.com

Dominika Zmítková

Dominika Zmítková, Dítě ze stavařské rodiny, které by jednou rádo bydlelo v bytě s vysokými stropy.

Zbožňuji umění a design, možná i proto toužím po velkém bytě s vysokými stropy. V naší rodině je spousta stavařů, proto jsem s tématikou budování, stavění a zařizování domů či bytů spjata už od dětských let. Své hnízdečko bych chtěla mít jemné, jednoduché jen s pár výraznými stylovými kousky, které díky tomu vyniknou.