Menu

Nastěhujte si do bytu lišky

Inspirace   |   16. 3. 2017   |   Autor: Rudolf Král

Zrzavým chlupatým potvůrkám je sice nejlépe doma v lese, úplně stejně spokojeně se ale můžou zabydlet třeba ve vaší kuchyni či obýváku. Vybrali jsme pro vás devět nejroztomilejších nápadů, jak žít společně s liškami.

_lisky1

Tapety pro malé i velké

I když vám liščí motivy mohou připadat spíše pro děti, když si dáte do obýváku velkoformátovou tapetu s liškami a doladíte ji třeba stejně barevným křeslem, vypadá to moc hezky i v „dospěláckém“ pokoji.

_lisky2

Pytel s fouskama

Tenhle sedací vak je celý ušitý z hebounkého plyše. Jen se do něj zabořit! Na lenošení s pohádkou o lišce Bystroušce si neumíme představit lepší posezení.

Polštář liška / Tadyjemoje.cz

S liškou pod hlavou

K chrnícímu liščátku se můžete sladce tulit klidně celou noc. Perfektně poslouží i na zasloužených dvacet po dlouhé zimní procházce lesem.

_lisky4

Tři liščátka plná hlíny

Z okenního parapetu na vás klidně může shlížet tohle trio zvědavců se sukulenty na hřbetu. Prostě malá, veselá liščí zahrádka.

_lisky5

Kafe, co má za ušima

Ranní kávu, odpolední šálek čaje i horké mléko na dobrou noc si můžete vychutnat přímo ze svého oblíbeného zvířátka.

_lisky6

Snídaně s liškou pod miskou

Nedělní brunch si klidně zpestřete zvířecí návštěvou. Ta z porcelánu má navíc jednu velkou výhodu – nic vám na stole nesežere.

_lisky7

Bude devět liščích

Díky těmto parádním liščím hodinám už nikdy nepřijdete pozdě. Je přitom jedno, jestli jdete do práce, na schůzku nebo jen do lesa na houby.

_lisky8

Noční společnice

Partička lišek vám s radostí posvítí na oblíbenou knížku před spaním a druhá parta na voňavém povlečení vás pak přikryje a postará se vám o sladké snění.

Foto: ameridecals.com, pbteen.com, katescreativespace.com, cottonbox.com.au, society6.com, buzzfeed.com, lavantgardiste.com, bloomingville.com, etsy.com, apartmenttherapy.com

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.