Menu

6 opravdu levných předsíní

Poradna   |   18. 10. 2016   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Předsíň je vstupní branou do bytu, proto bychom si na ní měli dát záležet. To ale neznamená, že musíme za vybavení vydávat ohromné sumy. Ukážeme vám, že dobrý nápad občas bývá nad zlato a že i za málo peněz lze zařídit parádní předsíň.

Minimalistická předsíň

Světlá polička s věšákem

Minimalismus, inspirace přírodou a světlé barvy, to jsou hlavní trumfy téhle seversky vyhlížející předsíně. Snadno si ji doma vytvoříte za pomoci jednoduché dřevěné poličky, větve přinesené z lesa, malé stoličky a lýkového košíku na rukavice, čepice a další drobnosti.

Otevřená předsíň

Otevřená vzdušná předsíň

Zaujala nás také tato otevřená stojina ze dvou dlouhých kulatin opatřená v dolní části  mikrobotníkem. Dokonalé vyladění prostoru do dvou jemných světlých barev se hodí hlavně pro „holčičí“ interiéry, kde vládne harmonie a něžné oblé tvary.

Věšáková stěna z dřevěných desek moc hezky vypadá, brání tomu, aby se kabáty a bundy špinily o stěnu a ještě šetří prostor, který by jinak zabírala šatní skříň. Na zdi tak zbylo místo i na dekoraci v podobě drátěného programu s fotkami rodinných příslušníků.

Industriální předsíň

Hrubě opracovaná dřevěná police

Další parádní řešení, u něhož si vystačíte s otočnou stoličkou a nahrubo opracovanou dřevěnou policí, do které jsou zespodu navrtané háčky na věšení kabátů. Důležitým prvkem dávajícím téhle předsíni šmrnc je samozřejmě cihlová neomítnutá zeď. Neméně skromným vybavením disponuje i tato miniaturní předsíňka.

Prostorná předsíň

Barevné parkety nebo koberec

Pokud máte opravdu úzkou předsíň, zkuste ji opticky zvětšit použitím barvených parket nebo lina. Čím dále od vchodových dveří, tím volte světlejší vzor, což při vstupu do bytu vytvoří dojem, že se předsíň rozšiřuje, i když to bude pořád ta stejná nudle.

Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

Chci vědět víc...
Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

Malá nástěnka s poznámkami, drátěná polička s věšáky, černá lavice na obouvání s výrazným polštářkem plus černobílý kobereček, toť vše, co potřebujete pro tuhle stylovou, černobílou předsíň. V jednoduchosti je prostě síla.

Foto: bloglovin.com, lagarbatella.com, telierdecuriosite.com, inspiratie-interieur.nl, domino.com, littlehouseoffour.blogspot.com

 

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.