Menu

4 tipy, jak využít organizéry na papíry i mimo pracovnu

Inspirace   |   13. 6. 2016   |   Autor: Dominika Zmítková

V době elektronické komunikace postupně ubývá papírů, které musíme doma nějak roztřídit. Co ale s organizéry, kterých máte na svém pracovním stole a v poličkách spousty? Pošlete je prostě dělat pořádek jinam.

_Organizery1

Srovnané ručníky pro jednotlivé členy rodiny

Ručníky vyrovnané podle členů rodiny

Také vám doma pořád někdo bere vaši osušku? Zkuste je srolovat a hezky roztřídit stylem „Pro každého sloupek“. Problém tak vyřešíte během okamžiku a ještě to moc pěkně vypadá.

_Organizery2

Všechny fólie srovnané v kuchyni

Postavte fólie do latě

Konec neuspořádaného povalování v policích kuchyňské linky. Všechny ty fólie, pytlíky na led a role pečicího papíru si teď pěkně seřadíte do organizéru připevněného na dvířka kuchyňské skříňky.

_Organizery3

Kuchyňské utěrky a plastové lahve v organizérech

Konec padání lahví

Taky úplně nenávidíte, když otevřete horní část kuchyňské linky, sáhnete pro něco a na hlavu vám spadne plastová lahev? Když je šikovně vyskládáte do organizéru, už se vám to nestane.

_Organizery4

Organizér jako praktická polička

Stylová rohová polička za pár korun

Bytelnější organizéry z překližky nebo plechu svým tvarem vyloženě vybízejí k využití jako rohová polička. Dovnitř si dáte mobil, klíče a další drobnosti, nahoru pak knihu nebo časopis.

Foto: bhg.com, apartmenttherapy.com, designsponge.com

Dominika Zmítková

Dominika Zmítková, Dítě ze stavařské rodiny, které by jednou rádo bydlelo v bytě s vysokými stropy.

Zbožňuji umění a design, možná i proto toužím po velkém bytě s vysokými stropy. V naší rodině je spousta stavařů, proto jsem s tématikou budování, stavění a zařizování domů či bytů spjata už od dětských let. Své hnízdečko bych chtěla mít jemné, jednoduché jen s pár výraznými stylovými kousky, které díky tomu vyniknou.