Menu

6 nápadů na domácí párty za pár korun

Inspirace   |   6. 4. 2017   |   Autor: Rudolf Král

Každý, kdo někdy pořádal u sebe doma večírek, asi potvrdí, že to není zrovna levná záležitost. My jsme ale našli několik vylepšováků, které nestojí skoro nic a každou party skvěle okoření. Mrkněte, s čím zabodovat na mecheche s přáteli.

_party1

Domácí limonáda

Kupte pár citronů nebo v době, kdy rostou, natrhejte v lese maliny a borůvky, dejte je do sklenice s vodou a ledem, navrch přihoďte pár lístků máty, a stylové nealko občerstvení máte vyřešené.

_party2

Prostírání z papíru

Nejen levné a trendy, ale také super praktické řešení, které po party prostě zmačkáte a vyhodíte. S prostíráním si navíc můžete ještě dále vyhrát, třeba jej různě popsat a pokreslit. Několikametrovou roli pořídíte v papírnictví za pár kaček.

Duhový příbor

Nabízet návštěvám nudné plastové příbory se nikomu moc nechce. Když je ale ozdobíte nejrůznějšími barvičkami, rázem vznikne vtipná designovka, nad kterou už se nikdo nebude ofrňovat, že přece není v bufáči.

_party3

Šmrncovní kelímky

Podobně jako plastové příbory se dají vylepšit i ty nejlevnější kelímky. Povolejte do zbraně kouzelného pomocníka jménem washi páska a kelímky se jedním tahem promění v osobité nádobí, ve kterém to bude drinkům slušet.

_party4

Hranolky v novinách

Chcete ušetřit za jídlo? Kupte tři kila brambor, nakrájejte je a strčte do trouby. Hranolky pak servírujte ve starých novinách, přesně jako to dělají u stánků v Belgii, kde tahle oblíbená pochoutka vznikla.

Kyblík popkornu

Dalším levným zobáním na party, kterému málokdo odolá, je popkorn. Dáte do mikrovlnky pět, šest sáčků a pak to nasypete do klasického plechového kýble. Vaši hosté potom mohou známým vykládat, že měli na mejdanu opravdový „kýbl popkornu“.

Foto: rightathome.com, www.bakersroyale.com, delineateyourdwelling.com, www.viladoartesao.com, www.pnpflowersinc.com, www.modwedding.com, wesharepics.info

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.