Menu

6 nápadů, jak využít kožené pásky

Inspirace   |   25. 7. 2016   |   Autor: Dominika Zmítková

Válí se vám ve skříni hromada starých pásků a řemínků na vyhození? Nač ten spěch. Ještě než s nimi vyrazíte do kontejneru, podívejte se na pár nápadů, jak jim můžete vdechnout nový život.

_Pasky1

Kuchyňská linka s westernovým nádechem

Nastříhané kratší kousky můžete jednoduše přišroubovat na šuplíky a korpusy kuchyňské skříňky, není to nijak náročná změna, která ale běžnou kuchyňskou linku příjemně ozvláštní. Vypadá to moc dobře například v kombinaci s přírodním dřevem.

_pasky2

Držák na noviny a časopisy z pásků

Zkroťte neposedné časopisy

Ať už je vystavíte na odiv a pásky je jen ohradíte, nebo je sepnete srolované k sobě, nejdůležitější je, že už se vám časopisy nebudou doma povalovat všude možně.

_pasky3

Netradiční poličky a držák na závěs

Poličky jako ze škatulky a závěsy pěkně pod kontrolou

Možná už je na čase vzít do ruky pásek a udělat doma pořádek. Nebojte se, nevybízíme vás k domácímu násilí, řeč je o interesantní páskové poličce nebo o zajímavém způsobu, jak spoutat rozpínavé závěsy.

_pasky4

Zrcadlo na pásku, židle vypletená pásky

Líbí se vám využití nepoužívaných pásků? A co teprve 9 různých využití starých rámů. 

Pásky oživují staré věci

Tak trochu steampunkový styl si doma dopřejete vcelku snadno – když zavěsíte na kožený pásek zrcadlo nebo hodiny. Pokud jste ve sklepě objevili hezkou židli se zničeným polstrováním, zkuste vyplést sedák koženými pásky! Taková židle nadělá spoustu parády i v absolutně moderním bytě!

Foto: architectureartdesigns.com, woohome.com, Homedit.com, designrulz.com, uk.pinterest.com, Woohome.com, upcyclethat.com

Dominika Zmítková

Dominika Zmítková, Dítě ze stavařské rodiny, které by jednou rádo bydlelo v bytě s vysokými stropy.

Zbožňuji umění a design, možná i proto toužím po velkém bytě s vysokými stropy. V naší rodině je spousta stavařů, proto jsem s tématikou budování, stavění a zařizování domů či bytů spjata už od dětských let. Své hnízdečko bych chtěla mít jemné, jednoduché jen s pár výraznými stylovými kousky, které díky tomu vyniknou.