Menu

7 zábavných pokojíčků pro malé kluky

Inspirace   |   16. 11. 2017   |   Autor: Rudolf Král

Chystáte pokojíček pro syna a rádi byste mu připravili něco výrazného a originálního? Volte podle toho, co má ten váš kluk rád, co ho baví a co se mu líbí. A také se pro inspiraci mrkněte na pár našich tipů.

Beautiful Kids Bedroom Interior Design

Pro malé piloty

Miluje váš syn pixarovská auta? Představuje si, že je závodníkem formule 1? Tak mu tu iluzi doma dopřejte, v reálném životě se mu totiž na 99,9 % nesplní.

Vesmírné spaní

Za okny troubí auta nebo kokrhají kohouti, ale do tohohle pokojíčku se vměstnal celý širý vesmír se všemi planetami, galaxiemi, temnými silami i rytíři Jedi.

Best Firefighter Bedroom Dsny Home 3 Pictures – home Decor Ideas

Hasiči jsou prima chlapi

Pilotem formule jedna se v Čechách jen tak někdo nestane, ale být hasičem, ať už dobrovolným, nebo dokonce profesionálním, není zase až tak složité. Proč v tom tedy synka nepodpořit.

Plachty vykasat!

Širé moře, šplouchání vln, křik racků a skákající delfíni na obzoru, tahle romantika fungovala už na naše pradědečky a nejspíše tomu bude stejně i v případě dalších generací.

Z koberce je to za tři body

Pokud bydlíte ve vlastním domě, může váš malý basketbalista klidně v pokoji trénovat střelbu na koš. V bytě to ale raději nezkoušejte, sousedi by vám asi moc nepoděkovali.

Messi nebo Ronaldo?

Samozřejmě nemůže chybět pokojíček s tematikou nejoblíbenějšího sportu u nás, fotbalu. Ať už si váš prcek přeje pod stromeček dres Messiho nebo Ronalda, podobný pokojík by se mu asi líbil.

Foto: dlqilinshuma.com, komandor.ua, wearefound.com, aptodecoradopequeno.com, actwow.com, universodasreceitas.com, doiazer.org, idolza.com

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.