Menu

5 reklamních předmětů, které stojí za to mít doma

Inspirace   |   17. 1. 2017   |   Autor: Rudolf Král

Reklamní guru Oliviero Toscani sice kdysi prohlásil, že reklama je navoněná zdechlina, ale některé reklamní předměty náhodou vypadají super. Přinášíme vám přehled takových, které bychom si klidně dali do bytu.

Flashdisk

Tužkoflashka od Burnettů

Tužky, které zdobí váš psací stůl, mohou mít i další užitečnou funkci. Třeba jako ty od reklamní agentury Leo Burnett, které jsou zároveň i praktickými flashkami. Kromě téhle vychytávky nás baví i elegantní černobílý design.

Ikea byt

Maketa bytu made in Ikea

Pokud se rozhodnete zařídit si byt přesně tak, jak to nabízí švédský prodejce nábytku (nebo velmi podobně), bude vtipné, pokud si vystavíte i maketu, která bude vlastně jeho miniaturou.

Držák na hrnky

Držáky na hrnky

Dejte vale kolečkům od kafe na svém stole. Hrnek nemusí stát přímo na stole, může jej držet i tahle originální velká spona. Když jich dáte víc vedle sebe a různě barevné, váš stůl bude hned vypadat veseleji.

Krabice

Krabice místo skříňky

Hygienické a kosmetické produkty nemusíte mít ve skříňce, stačí, když si dá firma práci s tím, aby je nainstalovala do designové krabičky. Tu si pak doma vystavíte i s praktickým vybavením, které po vypotřebování můžete vyměnit – není to tedy dárek na jedno použití.

Hrnek se lžičkou

Hrnek se lžičkou v oušku

Určitě vám doma neudělají ostudu ani reklamní hrnky společnosti Raymond Catering. Ty nás zaujaly jednoduchým, užitečným a navíc moc pěkně vypadajícím nápadem, kdy je v oušku i místo na lžičku, takže ji nemusíte hledat v příborníku.

Foto: mameara, Behance, amazon.com, Core77, promoplace.com, abduzeedo.com

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.