Menu

Sekli jste s bubnováním? Buben rozhodně nevyhazujte, ještě se může hodit!

Inspirace   |   7. 2. 2018   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Pustil už vás pubertální sen o kariéře bubeníka, co na něm stojí celá kapela a jedou po něm nejhezčí holky? Marně se snažíte prodat bubny, o které nikdo nemá zájem? Než je vyhodíte, podívejte se na naše tipy, jak se dají upotřebit v interiéru.

Pokud máte doma vysoké stropy, udělejte si z bicí soupravy velkorysý stropní lustr. Poskytuje zajímavé bodové osvětlení podobající se třeba divadelním světlům.

Když do prostorného kopáku vložíte dřevěnou čtvercovou kostru, můžete ho také využít jako takovou menší domácí vinotéku.

Bubny a bubínky dobře poslouží i jako úložný prostor třeba do dětského pokoje. Spolehlivě zastanou též roli velkého květináče pro poněkud přerostlou pokojovou květinu.

Ve veselejších interiérech nebo v bytech koncipovaných do lehkého etno stylu se seříznuté bubny uplatní jako praktické a stylové poličky. Ve větších bubnech zase můžete udělat pelíšek svému pejskovi.

Jak je vidět na tomto příkladu, na bubnech se dá i odpočívat s nohama na podnožce a popíjet kafíčko nebo čaj odložený na poněkud netradičním konferenčním stolku.

Foto: clubedobaterista.com.br, furnishburnish.com, oversodoinverso.com.br, etsy.com, instagram.com, homedit.com, ideiasdiferentes.com.br.

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.