Menu

Šest věcí, jejichž přepravu si radši pohlídejte

Poradna   |   23. 9. 2014   |   Autor: Rudolf Král

Nakoupit pohodlně přes internet a nechat si zboží přivézt přepravní službou je sice fajn, ale v některých případech je lepší si nakládání a přepravu ohlídat. Tady máte pár příkladů.

08_08_2014 ŠEST VĚCÍ_JEJICHŽ PŘEPRAVU SI RADŠI OHLÍDEJTE

1) Zvířata

To, že firma na svém webu hrdě prohlašuje, že se na přepravu zvířat specializuje, ještě neznamená, že váš mazlík transport přežije.

2) Lakovaný nábytek

Opravdu máte na to hádat se po několika dnech s partou dvoumetrových stěhováků, že ten šrám, kterého jste si všimli až dnes, vznikl už při stěhování?

Stěhujete se do nového? Dejte si pozor na těchto 5 nejčastějších chyb při zařízování bytu.

3) Starožitnosti

Je hezké, že dopravce je pojišťěn a nahradí vám vzniklou škodu, ale tu vzácnou čínskou vázu z období dynastie Ming už podruhé neseženete.

4) Lednice

Až vám za pár týdnů odejde kompresor, už se nedopátráte toho, že chlapcům jaksi při stěhování lednice vyklouzla z popruhů a seskákala o patro níž.

Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

Chci vědět víc...
Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

5) Důležité dokumenty

Berňáků, kteří vám uvěří, že kompletní účetnictví firmy a daňová přiznání za posledních pět let vám ztratili stěhováci, asi v ČR moc nebude.

6) Hračky

Když zmizí nebo se rozbije vaše oblíbená věc, bude vás to mrzet, ale přežijete to. V případě dětí se ale připravte na pláč a možná i hysterický záchvat.

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.