Menu

Škůdci garden party

Inspirace   |   9. 9. 2014   |   Autor: Rudolf Král

I když na své zahradě podáváte sebelepší jídlo a pití, úspěch vaší grilovačky stejně bude záviset hlavně na tom, jaké si tam pozvete hosty. Vybrali jsme pro vás pár typů lidí, kteří vám spolehlivě rozklíží i tu nejpečlivěji připravovanou akci.

01_08_2014 ŠKŮDCI GARDEN PARTY

Všeuměl

Je ho všude plno a rád přiloží ruku k dílu. Hrne se rozpalovat gril, li když to vůbec neumí, když se vám konečně podaří mu sebrat sirky, najde si nějakou jinou činnost, při které může působit škodu.

Gurmán

Žádné maso pro něj není dost uzrálé a dobře naložené, žádné víno nemá ideální terroir. Po pár minutách jeho žvanění budete mít pocit, že své hosty odbýváte levnou flaksou a nepitelným patokem.

Exhibicionista

Dříve nebo později začne hosty navádět, aby se s ním koupali nazí ve vašem bazénu nebo aby hráli na slepou bábu mezi záhony vašich pracně vyšlechtěných růží.

I večírek doma může připomínat posezení na zahradě. S těmito 9 nápady se vám byt krásně zazelená.

Loudil

Jakmile bude mít společnost trochu upito, začne dělat dvojsmyslné narážky a vyprávět
dámám lechtivé vtipy. S přibývajícími sklenkami pak samozřejmě bude čím dál otravnější a dovolenější.

Žárlivec

Na všechny, kteří prohodí pár slov s jeho manželkou, bude vrhat výhrůžné pohledy, na závěr večírku pak vystřihne hysterickou scénu zakončenou demonstrativním odchodem.

Hypochondr

Každému, kdo mu padne do spárů, spolehlivě zkazí apetit podrobným líčením všech svých
neduhů. Pokud jsou na párty hypochondři dva, máte po starostech. Někam si spolu zalezou a budou si tam spokojeně notovat.

Feministka

Mezi vašimi známými asi nebude moc lidí, kteří by měli náladu řešit nad jehněčími kotletkami problematiku genderových stereotypů.

Starostlivá matka

Každých dvacet minut volá domů, jestli jsou děti v pořádku, navíc dokáže jakýkoliv hovor během pár vět stočit k tomu, jak geniální a zábavné má potomky.

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.