Menu

Nechte srdce vejít do svých domovů

Inspirace   |   28. 3. 2017   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Kolem lásky se motáme vlastně celý život. A i když je to cit zcela nehmatatelný, spojujeme si lásku s jedním velmi konkrétním symbolem. Jasně, se srdcem, které pro lásku dokážeme nést i na dlani. Vyzdobte si domov dekoracemi ve tvaru srdce a ukažte tak, že vaše srdce patří jen a jen vaší drahé polovičce.

Srdce dekorace / Tadyjemoje.cz

Budeme tři

Jak taktně naznačit partnerovi, že čekáte miminko? Nebo naopak ukázat partnerce, že se na toho malého tvorečka už moc těšíte? Stačí koupit tři různě velká dřevěná srdce a hezky je pomalovat nebo polepit balicím papírem. Pak je pevně svažte kouskem provázku a je to, jako byste říkali: ONA + ON + ONO.

_srdce2

Letní lásky

Šanci na úspěch pochopitelně mají i nebesky modrá srdce. A v létě to platí dvojnásob! Jestli máte chajdu u vody nebo alespoň dřevěnou kadibudku, je tohle srdce jako stvořené přesně pro vás.

_srdce3

Proměňte oblázky v zamilované obrázky

Všechny kamínky, které jste si přivezli ze společné dovolené u moře nebo z výletu k řece, pomalujte srdíčky. Mistrovský způsob, jak někomu vyznat lásku!

_srdce4

Visí váš vztah na vlásku?

I to se může stát. V životě zkrátka bývají i dny, které nejsou právě zalité sluncem. Ale všechno se dá spravit, třeba drátem a malým srdíčkem. Tomuto vzkazu rozumí lidé na celém světě a úsměv snad vykouzlí i u vás doma.

_srdce5

Navěky spolu

Dvě vzájemně propojená srdce, navíc ukovaná z pevného železa, které vydrží všechno na světě. Víc snad ani není potřeba dodávat, tenhle svazek bude trvat, „dokud nás smrt nerozdělí“.

Měkké, voňavé a z lásky

Ruční práce se cení a tenhle tip určitě ocení i děti. Ušitá srdíčka se dají naplnit třeba sušenou levandulí nebo heřmánkem – a krásný dárek pro maminku z lásky je hotový raz dva.

_srdce6

To je romantika!

A jak slavíte výročí svatby vy? My hlasujeme pro přípitek sklenkou růžového vína za svitu růžových lampiček ve tvaru drobných srdcí nebo svíčky v zavařovačkách s vystříhanými srdíčky.

Foto: thewoodconnection.com, knotandnestdesigns.com, media-cache-ec0.pinimg.com, m.forodecoracion.facilisimo.com, planetekidssou.overblog.com, melissacole.co.uk, audreylovesparis.tumblr.com, ana-rosa.tumblr.com

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.