Menu

Tady je Báry: tikot starých dobrých časů

Jak bydlím já   |   28. 7. 2020   |   Autor: Pavlína Jelínková

V zahradě plné tajemných zákoutí se choulí domek Barbory a její rodiny. Možná ji znáte z Instagramu kde své fanoušky už několik let zásobuje tipy, nápady a inspirací plnou puntíků, která voní po levanduli. Bára se věnuje renovacím starého nábytku,  upcyklaci věcí, z nichž dýchají staré dobré časy, ale i samotné výrobě menších kusů např. doplňků do domácnosti, říká jim „s nápadem“. Její díla, která jsou k prodeji, naleznete na stránkách Váš útulný domov. A podle toho také vypadá i její domov, útulně.

Nápady a kreativita z něj okny i dveřmi přetékají do přilehlé zahrady a jejich příval se nezastaví ani v samostatné roubené dílně, kterou si Bára vysnila, a kde z otlučených kusů starého nábytku tvoří poklady, možná i do vašich domovů? Po dohodě s Bárou se na její práce můžete podívat osobně přímo v dílně a u lahodné kávy vybrat výrobek, anebo dohodnout renovaci přímo požadavkům Vám na míru.

Také máte chuť tvořit? Se 45% slevou na stavební materiál z toho může být třeba dům

Chci vědět víc...
Také máte chuť tvořit? Se 45% slevou na stavební materiál z toho může být třeba dům

Foto: Redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.