Menu

Video: Tady je Jany a Jakuba. Takhle bydlí milovníci života

Jak bydlím já   |   30. 6. 2020   |   Autor: Pavlína Jelínková

Když přijdete k Janě a Jakubovi do útulného a zabydleného světlého bytu, asi byste stěží řekli, že pár v něm bydlí teprve dva měsíce. Od prvního společného bydlení chtěli tihle dva jen několik věcí. Hodně světla, velkou kuchyni a parkety. Naštěstí se jim na jaře podařilo sehnat byt, jak má být. Knižní bloggerka Jana (whatjaneread.com) má v bytě svůj čtecí koutek, kde zároveň knihy fotí a dělí se o inspiraci se svými čtenáři. A Jakuba, kterého živí láska ke kávě, najdete kde jinde než v kuchyni. Pojďte nakouknout!

Do oken klasického starého pražského bytu s vysokými stropy se opírá dopolední slunce. To se líbí všem jejich pokojovkám a také rostlinám na terase, která rozhodně není nic pro akrofobiky. Ve velké kuchyni voní káva skoro celý den. V druhé prostorné obytné místnosti, kterou Jakub s Janou používají jako ložnici a pracovnu, vzniká velká část výživné knižní inspirace, kterou Jana krmí svůj blog už šestým rokem. Zkrátka prostor, kde se ze všech snů stává skutečnost.

Spočítejte si, za jak dlouho se můžete stěhovat do vlastního vy.

Chci vědět víc...
Spočítejte si, za jak dlouho se můžete stěhovat do vlastního vy.

Foto: Redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.