Menu

Tady je Kamilino: ve víru dětské fantazie

Jak bydlím já   |   22. 12. 2020   |   Autor: Pavlína Jelínková

Kamilu a její rodinu jsme navštívili v městském bytě kousek od historického centra Tábora. Útulné 2+1 obývá s rodinou ještě pes a tři andulky. Na celém prostoru je znát, že je tvořený hlavně srdcem a fantazií. V dětském pokoji brzy odhalíme, že tvoření je Kamilina doména. A svou tvůrčí energii už také přetavila ve vlastní značku neotřelých hraček a doplňků.

Kamila s rodinou v táborském bytě bydlí zatím rok a skvěle se jim povedlo využít každý kout. Dětský pokojíček je potom uzavřený mikrosvět dětské fantazie, ve kterém musí být radost vyrůstat. V době naší návštěvy už interiér netrpělivě očekával Vánoce a měl tu správnou sváteční atmosféru. Kamilin byt je důkazem, že i z těch neobyčejnějších surovin se dá připravit exploze chutí, vůní a barev, které všichni rádi říkají domov.

Sníte o domově? Pomůžeme vám s financováním.

Chci vědět víc...
Sníte o domově? Pomůžeme vám s financováním.

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.