Menu

Tady je Lubici: V létě ve stanu, v zimě v sauně

Jak bydlím já   |   18. 9. 2018   |   Autor: Rudolf Král

Nedávno nás k sobě domů pozvala půvabná fotografka Lubica Martincova, jejíž fotografie jste mohli obdivovat například na obálkách magazínu Zoot. Přímo pod zámeckou oborou ve Zbirohu si pořídila se svým partnerem atypický cihlový dům ze 40. let, který má v sobě trochu první republiky, trochu Skandinávie i britské útulnosti. S pestrou škálou stylů a exotických vlivů se setkáte i v interiéru.

Zatímco v obývacím pokoji na vás dýchnou vzpomínky z cest do cizích krajů i na bývalé majitele restaurovaného nábytku, který tu má své pevné místo a uspořádání, ve vedlejší místnosti vás oslní čistá minimalistická kuchyně, kterou si pár nechal vyrobit na míru. Nicméně nejzajímavější zákoutí, která svádí k lenošení i společným večerům s přáteli, najdete v rozlehlé zahradě… Vyrazte s námi do Vlčí jámy!

 

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.