Menu

Tady je Michaely: v paneláku podle vlastního vkusu

Jak bydlím já   |   28. 11. 2019   |   Autor: Pavlína Jelínková

Když se Míša poprvé dozvěděla, že pro ni rodiče mají byt na jedné z pražských periferií, nadšením zrovna neoplývala. Klasické panelákové jádro, lokalita dobrá tak pro důchodce a maminky s dětmi, jak sama vzpomíná. Situaci přehodnotila asi po dvou letech, kdy se vdala, usadila se a rodina byla na spadnutí. To už pro ni byt nepředstavoval danajský dar, ale spíš výzvu, jak z klasického starého 3+kk vytěžit maximum.

A tak se pustila do kompletní rekonstrukce, která ji na mnoho dlouhých měsíců úplně pohltila. A v bytě opravdu nezůstala příčka na příčce.  Srdce celého bytu tvoří obývák, který je důmyslně propojen otevřeným průchodem s kuchyní, díky čemuž vzniká velkorysý prostor pro rodinný život. Už více než rok totiž s česko-italským párem obývá byt i jejich malý syn. Zkušenosti, radosti i lapálie mateřství řeší Míša na svém YouTube kanálu, kterému se v průběhu své mateřské věnuje. Velká kuchyně pro společné vaření (nejen pasty), ložnice s chytře navrženými úložnými prostory i dětský pokojíček, který jako by vypadl z reklamy na šťastné dětství. Pojďte dál!

Spočítejte si, za jak dlouho budete počítat ovečky ve vlastním.

Chci vědět víc...
Spočítejte si, za jak dlouho budete počítat ovečky ve vlastním.

Foto: redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.