Menu

Tady je Míši a Petra: sladký život v paneláku

Jak bydlím já   |   21. 4. 2020   |   Autor: Pavlína Jelínková

Stěhování do nezrekonstruovaného panelákového bytu na pražské periferii asi není nic, co by mladému páru mohlo připadat jako vysněné bydlení. Míša s Petrem nějakou dobu předtím pátrali po domku u Prahy. To bylo ale v době, kdy se ceny nemovitostí ve velkých městech a okolí šplhaly do takových výšek, že mladá dvojice musela vzít nakonec panelák na milost. A udělali to s vtipem a grácií. Jejich YouTube pořad Náš život v paneláku inspiruje všechny, kteří se ocitli v podobné situaci a mají před sebou náročnou rekonstrukci starého bytu.

Z původních dispozic nezůstal u Míši a Petra kámen na kameni. Z velkorysé haly, tak netypické pro staré panelákové byty, se dostanete do hlavní obytné části. Přírodní tóny i materiály, do nichž je byt zařízený, tvoří z panelákového 3+1 harmonický prostor. Boho styl, dřevěné prvky i prostor na vzpomínky, na to všechno se v tomhle vzdušném a světlém bytě najde dostatek místa. Nábytek je často vyrobený na míru, protože sériově vyráběné kusy nejdou moc naproti myšlence ušetřit co nejvíce místa. Pojďte na návštěvu k Petrovi a Míše!

ČMSS vám pomůže, aby barva pohovky bylo to jediné, co vám při rekonstrukci dělá starost.

Chci vědět víc...
ČMSS vám pomůže, aby barva pohovky bylo to jediné, co vám při rekonstrukci dělá starost.

Foto: redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.