Menu

Tady je Míši: Jeleni, parkety a velké snídaně v malém podkrovním bytě

Jak bydlím já   |   5. 2. 2019   |   Autor: Pavlína Jelínková

Influencerka Míša Jagerová chápe svůj domov jako útočiště před světem. Abyste ho našli, musíte po točitém schodišti vyšplhat až pod střechu jednoho z holešovických činžáků. Pak už stačí jen vejít přes pavlač, zavřít dveře a nechat se pohltit malým, velmi útulným a chytře zařízeným prostorem, který Míša a její přítel obývají.

Míša přiznává, že daleko raději než do drahých designových vychytávek investuje do cestování. Na jejím bydlení to ale není znát. Každému detailu je věnovaná pozornost. Parkety dávají dvoupokojovému podkrovnímu bytu duši, střešní okna výhled na hvězdy a jídelní kout prostor k oblíbeným opulentním snídaním, které bývalá studentka filmu nezanedbává ani v pracovní dny. Obývací pokoj spojený s kuchyní tvoří srdce bytu. Díky milým detailům a všudypřítomným vzpomínkám z cest cítíte, jak tepe. Ložnice poskytuje kromě místa na odpočinek i prostor pro skladování oblečení. Míša má zálibu v módě, dokonce se věnovala i vlastnímu fashion blogu, takže na ukládání oblečení má spoustu vychytávek. Ať už v bytě narazíte na cokoli, cítíte, že je tomu věnovaná speciální péče: pohodlná zákoutí s dekami a polštáři, řasokoule nebo knihy poskládané podle barev. Míšin byt dokazuje, kolik života se může vejít do malého 1+1.

Chcete spolu do vlastního? Bude se vám hodit 20 % do začátku

Chci vědět víc...
Chcete spolu do vlastního? Bude se vám hodit 20 % do začátku

PŘEČTĚTE SI: 5 věcí, které si budete muset pořídit, až spolu začnete bydlet

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.