Menu

Tady je Naty: pronajatý byt vybrousila v klenot

Jak bydlím já   |   25. 2. 2020   |   Autor: Pavlína Jelínková

Usměvavou Naty asi nejčastěji potkáte v nějaké z místních kaváren, nebo jak venčí svou fenku Matyldu. Rozená pravověrná leteňačka sama přiznává, že sehnat tady cenově dostupný podnájem byla celkem fuška. Naštěstí je ale životní minimalistka a s klidem dokáže vegetovat i na menším prostoru. Nakonec se poštěstilo a Naty se mohla usídlit ve čtvrti, kde vyrostla a s rodinnou na blízku.

Jako každý, kdo žije v podnájmu stála před náročným rozhodnutím. Jak si svůj byt co nejvíce zvelebit za co nejméně peněz. Nakonec se pustila do rekonstrukce kuchyně, která byla podle jejích slov naprosto odpudivá, a s malým rozpočtem vykouzlila opravu útulný kuchyňský kout. Jackpot na ni čekal v podobě původních parket ukrytých pod starým ošklivým linem. A pak už přidala jenom pár detailů za pár korun a útulný interiér je na světě. Ostatně o celé proměně se můžete dočíst na jejím blogu.

Že by ten váš byt potřeboval trochu větší rekonstrukci? Podívejte se, jak ji můžete financovat!

Chci vědět víc...
Že by ten váš byt potřeboval trochu větší rekonstrukci? Podívejte se, jak ji můžete financovat!

Foto: Redakce

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.