Menu

Tady je They: Byt, v němž se žije jako v Barceloně

Jak bydlím já   |   17. 8. 2018   |   Autor: Rudolf Král

Útulný byt kousek od Hradčanské je stejně rozzářený jako jeho majitelka – stále usměvavá Tereza „Thea“ Kučerová, pod jejíma rukama mimo jiné vznikal oblíbený magazín ZOOT. V každém pokoji vaši pozornost strhnou vzpomínky a zážitky z cest, všechny možné výrobky (její, jejích přátel i umělců, na něž při svých toulkách narazila) a módní kousky nebo doplňky, které by byla škoda schovávat ve skříni.

„Příjemné chaotično“ si Thea přivezla ze svého studijního pobytu v Barceloně, kde to barvami a interiérovými úlovky z blešáků přímo překypuje. Není divu, že jsme si po vkročení do jejího království připadali jako ve středomořském apartmánu (možná tomu napomohlo i těch třicet stupňů ve stínu).

 

Pokud máte rádi DIY blogy, možná už jste do jejího obydlí nakoukli. Se svou kamarádkou Rozi plnila web a youtube Minty Finty vychytanými návody na home decor i módní kousky, které holky fotily a natáčely i u They doma. Ačkoli jsou nyní holky zaneprázdněné jinými inspirativními projekty a na blog už nemají čas, pořád tady můžete najít spoustu nevšedních nápadů, kterými si své bydlení můžete zútulnit a rozveselit.

Někdy se i chaotické skladiště dá předělat na útulné a pohodlné bydlení. Podívejte se, jak se s tímto nelehkým úkolem poprala mladá rodina z Klatov! 

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.