Menu

Tady je Weef: podcastové studio i cestovatelská základna

Jak bydlím já   |   26. 12. 2019   |   Autor: Pavlína Jelínková

Jak sympatická travelblogerka Weef sama přiznává, když si s partnerem před dvěma lety pronajímali světlý byt 2+1 v klidné ale dostupné části Prahy 4, mysleli, že to bude jenom na pár měsíců. Měli totiž v plánu brzy opět vyrazit na cestu. Nakonec zjistili, jak příjemné je zázemí, které jim pražský byt poskytuje a rozhodli se v něm zůstat trochu déle a mít se kam vracet.

To ale znamenalo si malý byt přizpůsobit přesně svým potřebám. A ty nejsou vůbec malé. Oba partneři v bytě pracují, Weef tady natáčí videa na svůj YouTube kanál a zpovídá hosty svého podcastu. A tak přesně podle hesla „Míň věcí, víc zážitků“ se v tomto bytě setkává minimalismus, nadčasové designové kousky, a třeba Weefiny kufty a batohy, které už se tak nějak staly součástí interiéru a jsou připraveny vyrazit na další dobrodružství.

Vyrážet na cesty z vlastního? Spočítejte si, za jak dlouho

Chci vědět víc...
Vyrážet na cesty z vlastního? Spočítejte si, za jak dlouho

Foto: redakce

 

Pavlína Jelínková

Pavlína Jelínková, Autorka se slabostí pro udržitelná řešení, upcyklaci a DIY

Jsem městský člověk, který se cítí dobře obklopený zelení. Věřím, že harmonický a funkční interiér se dá vykouzlit za minimum peněz. Baví mě vdechovat odepsaným věcem druhý život a vracet je do oběhu. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí „šlapat přes čáru“.