Menu

Tady je Kristýny z Natyris – žít, snít a šít

Jak bydlím já   |   21. 3. 2019   |   Autor: Rudolf Král

Kristýna je švadlena. Stojí za oděvní značkou Natyris a jejím autorským rukopisem je barevná a vzorovaná pohodlná móda, která si za deset let existence značky našla cestu do mnoha srdcí. Kristýnin byt je zároveň její ateliér. Za veselými modely se skrývají hodiny tvrdé práce. Jak uchopit prostor, ve kterém pracujete a zároveň žijete? Kristýna si zvládla interiér uspořádat tak, aby se jí do něj vešel celý svět.

Klasický vinohradský byt s vysokými stropy zrekonstruovala Kristýna podle svých představ. Dílna a ateliér v jednom je samostatná místnost s industriálním patrem z lešenářských trubek, které dominuje šicí stroj a stohy barevných látek. Vládne tu tvůrčí chaos. Přilehlý obývák s ložnicí je pravou protiváhou ateliéru. Vzdušný a minimalisticky zařízený prostor, který slouží jako odpočinková a relaxační zóna. Naše sympatie má jednoznačně vstupná hala s klenutým cihlovým stropem, která je dost prostorná třeba i k tanci. Bytu vládnou citlivě zkrocené barvy, přírodní materiály a kreativita. Přiznané měděné trubky, autorský nábytek, slunce a nezlomná tvůrčí energie, to všechno dělá z ateliéru Natyris tolik inspirativní místo k životu.

Žijte a tvořte ve vlastním. A spočítejte si, kolik vás to bude stát.

Chci vědět víc...
Žijte a tvořte ve vlastním. A spočítejte si, kolik vás to bude stát.
Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.