Menu

Také máte v bytě černé díry?

Inspirace   |   15. 12. 2018   |   Autor: Rudolf Král

Peněženka, kapesníky, mobil, brýle. Kde jsou? Hledací šílenství před odchodem na důležitou schůzku vrcholí nálezem klíčů v ledničce. Připravili jsme si pro vás pár tipů na chytré věšáky, které vám udělají službu, až vaše hlava zase pojede na automat.

Bez benzinu nejedu

Naplňte nádrž hnedka v předsíni. Industriální skříňka na klíče z vintage kanystru na benzín se po vstupu do bytu stane středem pozornosti. Nemějte proto obavy, že byste zase klíče bezmyšlenkovitě uložili do botníku nebo mrazáku. (Stará krása)

Kam to chcete?

Veselý a hlavně variabilní věšák z bambusu unese vše, co je potřeba odložit. Deštníky, šály, klíče i veliký nákup. A když přijde nálada, můžete si potrénovat mušku třeba u házení kroužků na tyčky. (We Do Wood)

Věšák, co má koule

Na chodbu na klíče, do ložnice třeba na šminky nebo šperky. Multifunkční baculaté věšáčky pojmou, vše, co je potřeba. Zase něco nemůžete najít? Podívejte se na dno této šikovné a navíc stylové koule. (Philippi)

Byt, který vám zklidní nervy.

Hledejte minimalismus

Že jsou háčky a schránky na klíče a další nezbytné drobnosti málo dekorativní? Sami byste byli překvapeni, jak praktické a zároveň estetické může minimalistické řešení být. Jako třeba tato designová odkládací polička se sklopnými háčky. (Umbra)

Kde nejčastěji necháváme věci?

Foto: unsplash.com, starakrasa.cz, bonami.cz, dekoronline.cz, ifantazie.cz

 

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.