Menu

Tofife bez čokolády, přesto si je v obýváku vychutnáte

Inspirace   |   31. 3. 2015   |   Autor: Rudolf Král

Při konzumaci těchto bonbónů, jejichž chuť je skoro každému dobře známa, stačilo pomyslet na olejovaný špalík, odpovídající výplň a na pravou kůži na povrch. Tak se dostala originální kolekce nábytku na papír a poté do výroby.

Dubové bonbóny interiéru nebo exteriéru s čalouněním z čokoládově hnědé kůže dopřejí v teple domova trávit pouze sladké chvíle. Ochutnejte nápad z dílny Design Fabrika. Určitě vás přitom napadne, jak může někoho napadnout dělat nábytek podle bonbónů. A když se nám něco líbí, tak se hlavou mihne nápad: „Tohle bych chtěl mít doma.“

Ale nejen bonbónovým nábytkem nás Design Fabrika baví. Ve výrobě má totiž ještě půvabnou DOTS kolekci. A co je základem? Přesvědčení, že nábytek je nedílnou součástí domova, díky němuž můžeme příjemně odpočívat, sdílet soukromí se svými nejbližšími či navštěvovat se s přáteli. Je tím, co spoluutváří opravdový domov.

Nápad v případě téhle kolekce spočívá ve spojení dvou rozdílných odvětví a společném jmenovateli ve funkci, vzhledu a komfortu užívání, který nám přinášejí moderní technologie. Pokochejte se představou, jak si v tomhle nábytku užíváte.

 

Samozřejmě potěšte své oko v připojené fotogalerii.

Další informace můžete dohledat na adrese www.designfabrika.cz.

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.