Menu

7 superlevných kousků nábytku z trubek

Inspirace   |   1. 6. 2016   |   Autor: Zuzana Bohdalová

Trubky v bytě nemusí být jen rozvody zasekané ve zdi, na které se podívá maximálně tak instalatér, když bude malér. Hlavně v industriálně laděných interiérech se klidně mohou stát jejich ozdobou a jedním ze základních prvků utvářejících styl bytu. Pojďme se podívat, co všechno se dá z trubek vytvořit.

_Trubky1

Otevřená šatní skříň z trubek

Ze šatny zbyla jen kostra

Tahle otevřená šatní „skříň“, která je zároveň i botníkem, vás ohromí svým nekompromisním minimalismem. Na dřeň osekaná konstrukce dává vyniknout oblečení a botám, takže dejte pozor, co si do ní pověsíte a položíte.

_trubky2

Židle, stolek i knihovna, dokonce i kontrukce postele z trubek

Obývák za pár korun

Když na to přijde, zařídíte si z trubek prakticky celý obývák. Knihovna, konferenční stolek i křeslo vypadají vážně parádně. Jen snad v případě křesla musíte počítat s tím, že tak pohodlné jako klasický „ušák“ asi nebude.

Líbí se vám využití trubek v interiéru? Podívejte se i na jiné možnosti jak zařídit industriální byt.

Vyspat se na lešení

Postel s nebesy vám nic neříká? Tak zkuste bytelnou postel z lešenářských trubek. Máte jistotu, že se vám nerozvrže, a kdyby to na vás bylo moc strohé, můžete si ji trochu zjemnit parádními závěsy.

_trubky4

Stylové zákoutí pokoje, místo pro odkládání šperků a drobností

Když nepotřebujete šuplíky

Do malých interiéru je tenhle odlehčený pracovní stůl na kolečkách hotová bomba. Zvlášť mu to pak sluší v kombinaci s podobně strohou otočnou stoličkou.

Trubkobar

Nejspíš vás překvapí, jak variabilní materiál trubky jsou. Když si s tím dáte práci, klidně z nich smontujete i sadu barových stoliček včetně stolu. Hlavně v kombinaci se dřevem vypadají trubky vážně skvěle.

_trubky5

Trubkobar se hodí i do koupelny

Stůl pracovní i jídelní

Zajímavé řešení například do garsonky, kde nemáte místo na jídelní i pracovní stůl a potřebujete jeden bytelný kousek, který zastane obě funkce.

Police, co unese nejvíce

Praktické poličky by neměly chybět v žádné koupelně. V tomhle případě zvolte rozhodně nerezové provedení trubek. Zábavné je i napojení trubek do zdi.

Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

Chci vědět víc...
Designové i praktické vybavení se slevou až 35 % !

Foto: bonanza.com, shelterness.com, simplifiedbuilding.com, viciouslycyd.tumblr.com, greigedesign.blogspot.com, implifiedbuilding.com, simplifiedbuilding.com

Zuzana Bohdalová

Zuzana Bohdalová, Žije si na volné noze a má ráda interiéry vyzařující originalitu.

Život je o plnění snů. Jedním z mých snů je práce, která by mě naplňovala a bavila. A právě kombinací pozice freelancerky a redaktorky v oblasti bydlení a designu, jsem si hned dva ze svých snů splnila. Mou hnací silou je bezmezná víra v to, že každý má možnost si vytvořit život takový, jaký chce. A začít můžeme třeba rovnou doma, u svého bydlení.