Menu

Velikonoční kuřátko vlastní výroby

Inspirace   |   27. 3. 2016   |   Autor: Rudolf Král

Malovaná vajíčka jsou už absolutní stálicí velikonoční výzdoby. Co takhle letos vyzkoušet ještě navíc něco originálnějšího? Podívejte se, jak jednoduše vyrobit velikonoční kuřátko, kterému to na těch malovaných vejcích bude náramně slušet.

Pokud si pořád lámete hlavu, jak si o letošních Velikonocích  ještě vylepšit svůj domov, mrkněte se na našich 6 rozkošných jarních dekorací.

Nejsou květiny zrovna váš styl? Nevadí, i pro vás máme spoustu inspirace. Mrkněte se třeba na 8 způsobů využití korkových špuntů od vína. Třeba se vám z nich povede vymyslet úplně novou velikonoční dekoraci.

Když budete mít během svátků čas, můžete se vrhnout do vylepšování svého domova. Jak je na tom vaše ložnice? Nezasloužila by si nový originální stolek?

Rudolf Král

Rudolf Král, Autor, kterému se nejlépe píše a existuje v minimalistických prostorech.

Můj byt je pro mě nejen místo, kam se chodím najíst a vyspat, ale také prostor, který mě inspiruje a nabíjí energií. Baví mě minimalistický design a nadčasové věci, které nevyjdou rychle z módy a na které nejspíš nikdy nebudu mít peníze. Třeba český kubistický nábytek, japonské interiéry, obrazy Mikuláše Medka, elektronika Bang & Olufsen.