Menu

Vyzdobte si byt šiškami

Inspirace   |   7. 12. 2017   |   Autor: Izabela Nováková

Že vás na sezónní dekorace moc neužije? Zkuste si vyzdobit byt šiškami a máte stylovou výzdobu na celou zimu. Našli jsme pro vás pár parádních inspirací, které jsou hotové raz dva a stojí pár korun.

Šišky jako umění

Autorky tohoto nápadu si sice šišky i stromek dokonce samy nafotily a následně lehce upravily ve Photoshopu, vy ale při troše pátrání můžete najít podobné printy na internetu zadarmo. Nechte si je vytisknout na plátno nebo alespoň na papír s vyšší gramáží.

Zimní zátiší

Takovou originální a levnou dekoraci si jednoduše vytvoříte s párem sněhobílých svícnů, miskou a pěknou sbírkou šišek. Ty stačí nabarvit na bílo, nejrychlejší to bude sprejem, a naaranžovat do mísy. Abyste rozbili barevnou jednolitost, dozdobte to žaludy, šípky nebo jeřabinami.

Věnec jako od profíka

Tenhle krásný věnec udělá parádu jak na dveřích, tak i na zdi v obýváku. Na jeho výrobu toho nebudete potřebovat moc. Stačí si pořídit základový věnec, akrylové barvy, lepidlo a nasbírat pár výstavních šišek. Aby byl věnec pěkně rozmanitý, vybírejte šišky různých tvarů i velikostí.

Zimní květina

Pokud chcete mít sezónní i květinovou dekoraci, vyměňte květy za šišky. Vypadá to skvěle a hlavně vám taková okrasa ve váze jen tak neuvadne. Ideální je, když se vám podaří sehnat větve i s šiškami. Ty pak postříkejte dekoračními spreji a třeba ještě dozdobte umělými kvítky.

Sváteční menu

Chystáte večeři pro přátele a chcete to mít stylové? Pak by vám rozhodně na stole neměly chybět jmenovky. Šišky můžete, ale nemusíte, nabarvit a pak jen stačí vytisknout cedulky se jmény. Skvěle vypadá, když sladíte barvu šišek a písma.

Foto: Thegirlswithglasses.com, Aprettyfix.com, Pmqfortwo.com, Homedit.com, Craftgawker.com

Izabela Nováková

Izabela Nováková, Má ráda městskou architekturu a pivo stejně jako osobité lidi a byty.

Žiju vším tvořivým, od designu, módy až po psaní. Baví mě městská architektura, lidské příběhy i jen tak koukat na svět kolem sebe a upíjet u toho své oblíbené pivo. Mám ráda osobité interiéry, které jsou dokonalým odrazem lidí, kteří v nich žijí.